Biograd na Moru

Chorvatsko - Severní Dalmácie

Kempy v Biogradu

V okolí Biogradu je více kempů, ale městu nejbližší jsou tři - Soline, Dijana & Josip a Mia. Všechny leží jihovýchodně od centra poblíž pláže Soline.

Kemp Soline

Soline je největší biogradský kemp schopný pojmout až 1500 lidí. Má vlastní restauraci, kvalitní sanitární zázemí, možnost sportovního vyžití a pláž Soline je jen několik desítek metrů odtud. Ubytovat se můžete ve dvou osobách s autem a stanem za zhruba 30 euro - ceny se liší dle období. Často ho nabízí i samotné cestovní kanceláře jako zájezd s vlastní dopravou. Kemp disponuje oficiálním vícejazyčným webem na adrese www.campsoline.com.

Dijana & Josip a Mia

Tyto dva kempy sice leží asi 200 metrů od sebe na ulici Put Solina, ale patří stejným majitelům. Mia se nachází blíže městu, Dijana & Josip je u pláže Soline. Jsou zhruba stejně velké a v každém se může ubytovat až 200 lidí. Dva dospělí s autem a stanem se zde mohou ubytovat za 29 euro v sezóně, před a po nejlepším období je cena kolem 20 euro. K pronájmu se také nabízí bungalovy, apartmány či karavany. Více informací včetně ceníků a fotek je na společném webu obou kempů www.autocampdiana.com.